Ofertă acceptată
Cumpărare directă
METOCLOPRAMID 5MG/ML SOL.INJ X 5FI
- Număr anunț
- DA22968342
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.496 RON
- Valoare atribuită
- 1.496 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 09:06
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.496 RON
din 1.496 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro