Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carbamazepina Terapia 200mg*50cpr (CARBAMAZEPINUM)-185023639

Număr anunț
DA22955845
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,64 RON
Valoare atribuită
176,64 RON
Data publicării
07.05.2019 09:54
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,64 RON

din 176,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.