Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare de anvelope noi vara si lichid de parbriz vara conform anunt de publicitate nr. ADV1073808

Număr anunț
DA23000533
Autoritate contractantă
Politia Locala Galati (CUI 18263301)
Furnizor / câștigător
AUTONOVA SRL (CUI RO14862235)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.251,92 RON
Valoare atribuită
8.251,92 RON
Data publicării
10.05.2019 12:49
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.251,92 RON

din 8.251,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.