Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare anunt negociere directa

Număr anunț
DA22997528
Autoritate contractantă
ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
Furnizor / câștigător
TMT MEDIA INTERNATIONAL SRL (CUI RO11771299)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,72 RON
Valoare atribuită
168,72 RON
Data publicării
10.05.2019 10:57
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,72 RON

din 168,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.