Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecran de proiectie cu trepied Acer T87-S01MW, 87"Suport TV mobil A+ SM01G, reglabil, 37"-70", Negru

Număr anunț
DA22995989
Autoritate contractantă
UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
38653400-1 · Ecrane pentru proiectii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,96 RON
Valoare atribuită
256,96 RON
Data publicării
10.05.2019 10:01
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,96 RON

din 256,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.