Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set inchidere si transport compatibile pentru containere sterilizare
- Număr anunț
- DA22995709
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI RO12284240)
- Cod CPV
- 34900000-6 · Diverse echipamente de transport si piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.950 RON
- Valoare atribuită
- 38.460 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 09:50
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 12:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.460 RON
din 37.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro