Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera Supraveghere Hikvision CAMERA IP OUTDOOR BULLET 4MP 2.8-12MM

Număr anunț
DA22995653
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02601 (CUI 25974870)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI RO17116469)
Cod CPV
35125000-6 · Sisteme de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.842,52 RON
Valoare atribuită
3.842,52 RON
Data publicării
10.05.2019 09:48
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.842,52 RON

din 3.842,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.