Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII INSTALARE SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO 11 CAMERE

Număr anunț
DA22985402
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS I-VIII TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 8113790)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
Cod CPV
35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.653,78 RON
Valoare atribuită
4.653,78 RON
Data publicării
09.05.2019 11:25
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.653,78 RON

din 4.653,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.