Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lucrari de reabilitare si extindere sistem supraveghere video sali examinare
- Număr anunț
- DA22982763
- Autoritate contractantă
- ORASUL MILISAUTI (CUI 4326973)
- Furnizor / câștigător
- SEGANIMEX SRL (CUI RO8421170)
- Cod CPV
- 35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.875 RON
- Valoare atribuită
- 4.875 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 09:50
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.875 RON
din 4.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro