Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilete transport aerian

Număr anunț
DA22980169
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE CICLISM (CUI 4193001)
Furnizor / câștigător
QUICK TRAVEL SRL (CUI RO25883438)
Cod CPV
63512000-1 · Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.492,57 RON
Valoare atribuită
8.492,57 RON
Data publicării
08.05.2019 17:03
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.492,57 RON

din 8.492,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.