Ofertă acceptată Cumpărare directă

Jaluzele Verdicale mat. textil, cusute , lat. benzi 12,5 cm

Număr anunț
DA23000996
Autoritate contractantă
ECONOMAT SECTOR 5 S.R.L. (CUI 14330840)
Furnizor / câștigător
ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI RO27929000)
Cod CPV
39515400-9 · Jaluzele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.391,60 RON
Valoare atribuită
8.391,60 RON
Data publicării
10.05.2019 13:05
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 19:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.391,60 RON

din 8.391,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.