Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hard Disk A-Data HD650 2TB
- Număr anunț
- DA23000692
- Autoritate contractantă
- SCOALA NR.4 "ELENA DONICI CANTACUZINO" Pucioasa (CUI 7584357)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 39173000-5 · Unitati de stocare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273,10 RON
- Valoare atribuită
- 273,10 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 12:54
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 13:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
273,10 RON
din 273,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro