Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE

Număr anunț
DA22990600
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
664,20 RON
Valoare atribuită
664,20 RON
Data publicării
09.05.2019 14:30
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

664,20 RON

din 664,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.