Ofertă refuzată
Cumpărare directă
mixtura asfaltica stocabila la rece sysfix premium
- Număr anunț
- DA22988221
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI RO4278841)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEMATIC SRL (CUI RO13595512)
- Cod CPV
- 44113910-7 · Materiale de intretinere rutiera de iarna (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.020 RON
- Valoare finală
- 3.020 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 13:06
- Data finalizării
- 10.05.2019 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.