Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun pliant cu suport, inox lucios, Mediclinics
- Număr anunț
- DA22987306
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.810,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.810,60 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 12:33
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.810,60 RON
din 2.810,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro