Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch TP-Link TL-SF1008P, 8 porturi 10/100Mbps, 4 porturi PoE, metal
- Număr anunț
- DA23000574
- Autoritate contractantă
- UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356 RON
- Valoare atribuită
- 356 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 12:51
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
356 RON
din 356 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro