Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare si intretinere service instalatii RX tip Siremobil Compact L, Polymobil Plus

Număr anunț
DA23000142
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
RADIOMED IMPEX SRL (CUI RO17984504)
Cod CPV
50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.220 RON
Valoare atribuită
14.220 RON
Data publicării
10.05.2019 12:33
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.220 RON

din 14.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.