Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare grafica, design si dezvoltare software

Număr anunț
DA22999814
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CASIMCEA (CUI 4508800)
Furnizor / câștigător
QUADRART ARCHITECTURE STUDIO SRL (CUI RO18922135)
Cod CPV
79421200-3 · Servicii de elaborare de proiecte, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.000 RON
Valoare atribuită
75.000 RON
Data publicării
10.05.2019 12:21
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.000 RON

din 75.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.