Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placuta strunjire TCMT110202-F1,CP500
- Număr anunț
- DA22998664
- Autoritate contractantă
- S.C. PRELCET SA (CUI RO24423199)
- Furnizor / câștigător
- NEW ENGINEERING SERVICES SRL (CUI RO17877044)
- Cod CPV
- 42674000-1 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea metalelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250,90 RON
- Valoare atribuită
- 250,90 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 11:36
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250,90 RON
din 250,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro