Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diverse articole

Număr anunț
DA22997238
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR-CENTRUL FINANCIAR NR. 36 GALATI (CUI RO13845090)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
391,74 RON
Valoare atribuită
391,74 RON
Data publicării
10.05.2019 10:47
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

391,74 RON

din 391,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.