Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch Cisco SG220-26 26-Port Gigabit Smart Plus cu management Switch | 24 10/100/1000 Mbit/s | web

Număr anunț
DA22996353
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.448 RON
Valoare atribuită
2.448 RON
Data publicării
10.05.2019 10:15
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.448 RON

din 2.448 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.