Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bucsi bascula superioara fata

Număr anunț
DA22995793
Autoritate contractantă
DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
Furnizor / câștigător
SEEBRIG INVESTMENT SRL (CUI RO24917931)
Cod CPV
44425200-7 · Garnituri de cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17,72 RON
Valoare atribuită
17,72 RON
Data publicării
10.05.2019 09:52
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,72 RON

din 17,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.