Ofertă acceptată Cumpărare directă

SWITCH DGS-1210-28 D-Link 28-port 10/100/1000 with 4 x SFP

Număr anunț
DA22990063
Autoritate contractantă
Tribunalul Galati (CUI 3126756)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.330 RON
Valoare atribuită
1.330 RON
Data publicării
09.05.2019 14:11
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.330 RON

din 1.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.