Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSECTICID TARATOARE K300 420ML SANO
- Număr anunț
- DA22991119
- Autoritate contractantă
- Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462 RON
- Valoare atribuită
- 462 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 14:48
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462 RON
din 462 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro