Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări la drumul acces cimitir localitatea Dernișoara - 200 ml., comuna Derna, județul Bihor.

Număr anunț
DA22995664
Autoritate contractantă
COMUNA DERNA (CUI 5316498)
Furnizor / câștigător
GAL CRISTINA ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO28022483)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
10.05.2019 09:48
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.