Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reabilitare acoperis Scoala Gimnaziala Iernut conform anunt 12028

Număr anunț
DA22995334
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
POWERWAVE SRL (CUI RO16884922)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.015 RON
Valoare atribuită
84.015 RON
Data publicării
10.05.2019 09:34
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.015 RON

din 84.015 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.