Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRĂRI DE AMENAJARE A CENTRULUI CIVIC, COMUNA BOTENI, JUD. ARGES
- Număr anunț
- DA22994564
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOTENI (PRIMARIA COMUNEI BOTENI) (CUI 4318431)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 45112710-5 · Lucrari de arhitectura peisagistica a spatiilor verzi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137.236,39 RON
- Valoare atribuită
- 137.236,39 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 09:00
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
137.236,39 RON
din 137.236,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro