Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie motoerastrau
- Număr anunț
- DA22993729
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 44511500-0 · Ferastraie de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630 RON
- Valoare atribuită
- 630 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 08:16
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
630 RON
din 630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro