Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET GRADINARIT

Număr anunț
DA22992117
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MOLDOVA SULITA (CUI 14094471)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
45451300-6 · Gradini interioare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460,71 RON
Valoare atribuită
460,71 RON
Data publicării
09.05.2019 15:31
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

460,71 RON

din 460,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.