Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEAM TERMOPAN 4MM+4MM

Număr anunț
DA22986895
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
CRISTIAN GLASS S.R.L. (CUI RO29331894)
Cod CPV
14820000-5 · Sticla (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,60 RON
Valoare atribuită
378,60 RON
Data publicării
09.05.2019 12:19
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,60 RON

din 378,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.