Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,6% sub estimat
Gel ecograf / Gel ecografie / Gel ultrasunete 5L
- Număr anunț
- DA22992518
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 213,40 RON
- Valoare atribuită
- 197,20 RON 7,6% sub estimat
- Data publicării
- 09.05.2019 15:51
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 17:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
197,20 RON
din 213,40 RON estimat
7,6%
Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 16,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.