Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare tonere/cartuse cilindrii si servicii de distrugere documente arhiva

Număr anunț
DA22987634
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
Furnizor / câștigător
AKSD ROMANIA SRL (CUI RO13033778)
Cod CPV
90511300-5 · Servicii de colectare a deseurilor dispersate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.660 RON
Valoare atribuită
2.660 RON
Data publicării
09.05.2019 12:44
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 07:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.660 RON

din 2.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.