Ofertă acceptată Cumpărare directă

serviciu de verificare/instruire

Număr anunț
DA22982853
Autoritate contractantă
ORASUL BUZIAS (CUI RO2502534)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
Cod CPV
75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.786,64 RON
Valoare atribuită
7.786,64 RON
Data publicării
09.05.2019 09:53
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.786,64 RON

din 7.786,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.