Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII INCHIRIERE AMBARCATIUNE NAVALA

Număr anunț
DA22986104
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
COMPLEX DELTA SRL (CUI RO2361176)
Cod CPV
60651200-8 · Inchiriere de nave cu echipaj pentru navigatie interna (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
09.05.2019 11:49
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.