Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii informatice echipamente de calcul si schimbare cARTUSE LA IMPRIMANTA

Număr anunț
DA22995933
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit ,,Trenuletul veseliei'' (CUI 29885342)
Furnizor / câștigător
RAILCO SRL (CUI RO22172465)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
845,39 RON
Valoare atribuită
845,39 RON
Data publicării
10.05.2019 09:58
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

845,39 RON

din 845,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.