Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Videoproiector Epson EB-X41 3LCD, XGA 1024 x 768, 3.600 lumeni, 15.000:1 (V11H843040)
- Număr anunț
- DA22989617
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.590 RON
- Valoare atribuită
- 1.590 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 13:56
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.590 RON
din 1.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro