Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Documentatie avizare ISU - Scenariu de securitate la incendiu, instalatii electrice
- Număr anunț
- DA22991806
- Autoritate contractantă
- Comuna Gircina (CUI 2612910)
- Furnizor / câștigător
- TOP WORK SRL (CUI RO18959525)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.365 RON
- Valoare atribuită
- 3.365 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 15:16
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.365 RON
din 3.365 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro