Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,3% sub estimat
Reinnoire certificat digital calificat valabilitate 2 (doi) ani
- Număr anunț
- DA22999159
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- TRANS SPED S.A. (CUI RO12458924)
- Cod CPV
- 79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180 RON
- Valoare atribuită
- 165 RON 8,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2019 11:56
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
165 RON
din 180 RON estimat
8,3%
Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.