Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciul de colectare, transport si eliminare deseuri de substante chimice

Număr anunț
DA22994521
Autoritate contractantă
LICEUL MIHAI VITEAZUL (CUI 4510347)
Furnizor / câștigător
SETCAR SA (CUI RO6873861)
Cod CPV
90520000-8 · Servicii privind deseurile radioactive, toxice, medicale si periculoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.346,68 RON
Valoare atribuită
2.346,68 RON
Data publicării
10.05.2019 08:59
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.346,68 RON

din 2.346,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.