Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MARKETING SI PROMOVARE IN SPORT

Număr anunț
DA22985283
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Handbal (CUI 4266359)
Furnizor / câștigător
SPORTS NET MARKETING SRL (CUI 38036419)
Cod CPV
92621000-0 · Servicii de promovare a evenimentelor sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96.000 RON
Valoare atribuită
96.000 RON
Data publicării
09.05.2019 11:21
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96.000 RON

din 96.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.