Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FANTA/COCA COLA 2L
- Număr anunț
- DA22997589
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
- Furnizor / câștigător
- MONTERIAT 2016 SRL (CUI RO32101810)
- Cod CPV
- 15982000-5 · Bauturi nealcoolice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 423 RON
- Valoare atribuită
- 423 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 10:59
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
423 RON
din 423 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro