Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dosar plastic cu sina si 2 perforatii standard EVOffice
- Număr anunț
- DA23002082
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL ALBA (CUI 4765863)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32 RON
- Valoare atribuită
- 38 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 13:48
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38 RON
din 32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro