Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria G,

Număr anunț
DA23000081
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.279,49 RON
Valoare atribuită
1.279,49 RON
Data publicării
10.05.2019 12:31
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.279,49 RON

din 1.279,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.