Număr anunț
DA23002537
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA POGANU (CUI 25570996)
Furnizor / câștigător
GALAXI RED SERVICE SRL (CUI 24826078)
Cod CPV
50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.520 RON
Valoare atribuită
2.520 RON
Data publicării
10.05.2019 14:11
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520 RON

din 2.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.