Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii instalare echipament mobil radiocomunicatii - pe auto

Număr anunț
DA23001205
Autoritate contractantă
U.M. 0866 SFÂNTU GHEORGHE (CUI 4201961)
Furnizor / câștigător
RADIOCOM BIHOR SRL (CUI RO25191453)
Cod CPV
51300000-5 · Servicii de instalare de echipament de comunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
10.05.2019 13:13
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON

din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.