Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera de supraveghere Speed Dome IP Hikvision DS-2DE4425IW-DE +DS1602ZJ,NETWORK VIDEO RECORDER CU 1

Număr anunț
DA23000364
Autoritate contractantă
UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.404,40 RON
Valoare atribuită
15.404,40 RON
Data publicării
10.05.2019 12:42
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.404,40 RON

din 15.404,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.