Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale bransare la retea apa
- Număr anunț
- DA23001070
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIILE (PRIMARIA COMUNEI ROSIILE) (CUI 2539495)
- Furnizor / câștigător
- VILFOREST SRL (CUI RO12617485)
- Cod CPV
- 44163200-2 · Racorduri de tevarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.135,60 RON
- Valoare atribuită
- 13.135,60 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 13:08
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.135,60 RON
din 13.135,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro