Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificat stingator tip P6

Număr anunț
DA22998821
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
GECOMAR 60 EXIM SRL (CUI RO6365251)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360 RON
Valoare atribuită
360 RON
Data publicării
10.05.2019 11:43
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360 RON

din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.