Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 21,2% sub estimat
GEM PORTIONAT 20G
- Număr anunț
- DA22996227
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL"SF.IERARH DR.LUCA" ONESTI (CUI 4278825)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI RO25347278)
- Cod CPV
- 15332100-5 · Fructe transformate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 990 RON
- Valoare atribuită
- 780 RON 21,2% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2019 10:10
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
780 RON
din 990 RON estimat
21,2%
Adjudecat la 78,8% din estimat · economie 210 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.