Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet materiale comunicatii

Număr anunț
DA22935970
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
Furnizor / câștigător
LICOMP SRL (CUI 16436678)
Cod CPV
32520000-4 · Cabluri si echipament de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.314,68 RON
Valoare finală
1.314,68 RON
Data publicării
03.05.2019 11:54
Data finalizării
10.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.